Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Kontakta oss

Brynstenens förskola

Besöksadress: Södervångsvägen 1, 246 36 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Brynstenens förskola, 244 80 Kävlinge

Administration och service

Rektor
Marie Schultz
046-73 93 03 
marie.schultz@kavlinge.se

Biträdande rektor
Emmy Eriksson
046-73 93 58
emmy.eriksson@kavlinge.se

Arbetslag

Kammen
046-73 95 84
0709-73 95 84
Brynstenen.kammen@kavlinge.se

Smycket
046-73 95 83
0709-73 95 83
Brynstenen.smycket@kavlinge.se

Skatten
046-73 95 79
0709-73 95 79
Brynstenen.skatten@kavlinge.se

Flisan
046-73 95 77
0709-73 95 77
Brynstenen.flisan@kavlinge.se

Lilla Vikingaskeppet
046-73 95 85
0709-73 95 86
Brynstenen.lillavikingaskeppet@kavlinge.se

Stora Vikingaskeppet
046-73 95 90
0709-73 95 90
Brynstenen.storavikingaskeppet@kavlinge.se

Besök
Önskar ni komma och besöka oss kontakta då gärna Madelaine på Smycket  046-73 95 83.   


Uppdaterad 2020-04-20

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

Facebook logga