Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Kontakta oss

Kompassens förskola

Besöksadress: Prästvägen 32, 246 30 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Kompassens förskola, 244 80 Kävlinge

Hitta hit: Kartalänk till annan webbplats

Administration och service

Rektor
Catarina Gustafsson
046-73 95 20 alt. 0709-73 95 20
catarina.gustafsson@kavlinge.se

Biträdande rektor
Elin Broman
046-280 40 41alt. 0733-73 06 58
elin.broman@kavlinge.se

Arbetslag

Gnistan
0709-73 94 96
Kompassen.Gnistan@kavlinge.se

Lågan
0709-73 94 66
Kompassen.Lagan@kavlinge.se

Älven
0709-73 94 48
Kompassen.Alven@kavlinge.se

Forsen
0709-73 94 49
Kompassen.Forsen@kavlinge.se

Blomman
0733-73 06 33
Kompassen.Blomman@kavlinge.se

Fröet
0709-73 96 99
Kompassen.Froet@kavlinge.se


Uppdaterad 2020-10-01

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058


Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress kommunhuset
Kullagatan 2, Kävlinge


Öppettider kommunhuset
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

Facebook logga