Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Kontakta oss

Kompassens förskola

Besöksadress: Prästvägen 32, 246 30 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Kompassens förskola, 244 80 Kävlinge

Karta över Kompassens förskolalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Administration och service

Rektor
Catarina Gustafsson
046-73 95 20, 0709-73 95 20
catarina.gustafsson@kavlinge.se

Biträdande rektor
Elin Broman
046-280 40 41, 0733-73 06 58
elin.broman@kavlinge.se

Arbetslag

Gnistan
046-73 94 96
0709-73 94 96
Kompassen.Gnistan@kavlinge.se

Lågan
046-73 94 66
0709-73 94 66
Kompassen.Lagan@kavlinge.se

Älven
046-73 94 48
0709-73 94 48
Kompassen.Alven@kavlinge.se

Forsen
046-73 94 49
0709-73 94 49
Kompassen.Forsen@kavlinge.se

Blomman
046-73 99 57
0733-73 06 33
Kompassen.Blomman@kavlinge.se

Fröet
046-73 96 99
0709-73 96 99
Kompassen.Froet@kavlinge.se


Uppdaterad 2019-06-10

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER