Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Klasser

Förskoleklass
Jenny Mårtensson, jenny.martensson2@kavlinge.se
Marta Möller, Marta.moller@kavlinge.se

I gamla byggnaden plan 1
LAC1 Sofie Dahlberg Bengtsson sofie.bengtsson@kavlinge.se
LAC 2 Karin Salandin karin.salandin@kavlinge.se
LAC3 Anna-Lena Andersson anna-lena.andersson@kavlinge.se

I modulen
LAC6 Hedvig Francke hedvig.francke@kavlinge.se

I nya byggnaden
LAC4 Kristina Nilsson, kristina.nilsson@kavlinge.se  Tommy Presits, tamas.presits@kavlinge.se
LAC5 Anette Hilding anette.hilding@kavlinge.se

Personalrum i bottenplan tel. 046-73 93 80


Uppdaterad 2018-09-04

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER