Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Kontakta oss

Söderparkskolan

Besöksadress: Bollvägen 6, 246 35 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Söderparkskolan, 244 80 Kävlinge

Karta över Söderparkskolanlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Frånvaroanmälan

046-73 90 12
Frånvaroanmälan via InfoMentorlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Frånvaroanmälan ska göras innan klockan 07.30. Anmälan ska göras varje frånvarodag.

Expedition

046-73 95 63
soderparkskolan@kavlinge.se

Skolskjuts

Kontakt Kävlinge
046-73 90 00
kontakt@kavlinge.se   

Administration och service

Rektor
Anneli Roth Kjellberg 
046-73 95 61
anneli.roth@kavlinge.se

Skolassistent
Carola Bokelid
046-73 95 63
carola.bokelid@kavlinge.se

Vaktmästare
Jonas Ahlberg
jonas.ahlberg@kavlinge.se

Skolsköterska
Cecilia Ivarsson
046-73 94 62
cecilia.ivarsson@kavlinge.se

Skolkurator
Veronica Stenbeck
046-280 40 76
veronica.stenbeck@kavlinge.se

Skolpsykolog
Maria Hedström
0709-73 93 75
maria.johansson@kavlinge.se

SvA-lärare
Sara Änghede Haraldsson
Sara.AnghedeHaraldsson@kavlinge.se

Kök
046-73 95 44

Skolbibliotek/Skolbibliotekarie
Maria Bolmehag och Viveka Magnusson
maria.bolmehag@kavlinge.se


Uppdaterad 2019-08-29

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER