Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Klass 8A - 8F

Mentorer

8A

Joel Magnusson
Förstelärare
Lärare, So 
joel.magnusson@kavlinge.se

Carl Wahlin
Förstelärare
Lärare, Matematik
carl.wahlin@kavlinge.se

8B

Anne Svensson
Förstelärare
Lärare, No
anne.svensson@kavlinge.se

Susanne Gersbo
Lärare, Tyska/Engelska
susanne.gersbo@kavlinge.se

8C

Jenny Pasquato
Lärare, Spanska/Svenska
jenny.pasquato@kavlinge.se

Fredrik Mathiasson
Lärare, So
fredrik.mathiasson@kavlinge.se

8D

Martin Segerbäck
Lärare, Franska/Svenska
martin.segerback@kavlinge.se

Karolin Nilsson
Lärare, Idrott och hälsa/Matematik
karolin.nilsson@kavlinge.se

8E

Cecilia Landin
Lärare Matematik/No
cecilia.landin@kavlinge.se

Therese Åberg
Lärare, Hem- och konsumentkunskap
therese.aberg@kavlinge.se

8F

Petra Rehbock
Lärare, Textilslöjd
petra.rehbock@kavlinge.se

Jenny Jacknér
Lärare, Svenska/Religion
jenny.jackner@kavlinge.se



Uppdaterad 2019-08-05

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER