Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Klass 9A - 9F

Mentorer

9A

Ola Nilsson
Lärare, So 
ola.nilsson@kavlinge.se

Jessica Borgqvist
Lärare, Matematik/No/Tk
jessica.borgqvist@kavlinge.se

9B

Katarina Rosenqvist
Lärare, Matematik/No
catarina.rosenqvist@kavlinge.se

Martin Berntsson
Lärare, Svenska/Engelska
martin.berntsson@kavlinge.se

9C

Jessica Gersbo
Lärare, Engelska/Svenska
jessica.gersbo@kavlinge.se

Per Hetlesaether
Lärare, So
per.hetlesaether@kavlinge.se  

9D

Sanne Nilsson
Lärare, Bild
sanne.nilsson2@kavlinge.se

Peter Rembson
Specialpedagog
peter.rembson@kavlinge.se

9E

Eva Landén
Förstelärare, Idrott och hälsa 
eva.landen2@kavlinge.se

Sonny Albin
Lärare, Engelska
sonny.albin@kavlinge.se

9F

Irene Utas
Lärare, Matematik/NO 
irene.utas@kavlinge.se

Fredrik Rosquist
Lärare hem- och konsumentkunskap
fredrik.rosquist@kavlinge.se

 


Uppdaterad 2019-08-05

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER