Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Klass 9A - 9F

Mentorer

7A

Fredrik Rosquist
Lärare hem- och konsumentkunskap
fredrik.rosquist@kavlinge.se

Jessica Borgqvist
Lärare, Matematik/No/Tk
jessica.borgqvist@kavlinge.se

7B

Eva Landén
Förstelärare
Lärare, Idrott och hälsa 
eva.landen2@kavlinge.se

Jessica Gersbo
Lärare, Engelska/Svenska
jessica.gersbo@kavlinge.se

7C

Peter Rembson
Förstelärare
Specialpedagog
peter.rembson@kavlinge.se

Katarina Rosenqvist
Lärare, Matematik/No
catarina.rosenqvist@kavlinge.se

7D

Anette Sahlin
Lärare, Bild
anette.sahlin@kavlinge.se

Jens Lindström
Lärare, musik
jens.lindstrom@kavlinge.se

7E

Martin Berntsson
Lärare, Svenska/Engelska
martin.berntsson@kavlinge.se

Mia Malmqvist
Lärare, Matematik/No/Tk
maria.malmqvist@kavlinge.se

7F

Sonny Albin
Lärare, Engelska
sonny.albin@kavlinge.se

Catharina Wallin
Lärare, Sltx 
catharina.wallin@kavlinge.se

7G

Per Hetlesaether
Lärare, So
per.hetlesaether@kavlinge.se

Pontus Willby
Socialpedagog
pontus.willby@kavlinge.se



Uppdaterad 2020-06-30

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

Facebook logga