Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Kontakta oss

Tolvåkerskolan

Besöksadress: Bollvägen 8, 246 35 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Tolvåkerskolan, 244 80 Kävlinge

Karta till Tolvåkerskolanlänk till annan webbplats

Frånvaroanmälan för elever

046-73 95 59
Frånvaroanmälan via Infomentorlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Frånvaroanmälan ska göras innan klockan 08.00.
Anmälan ska göras varje frånvarodag.

Expedition

046-73 95 34
tolvakerskolan@kavlinge.se

Skolskjuts

Kontakt Kävlinge
046-73 90 00
kontakt@kavlinge.se

Administration och service

Rektor
Agneta Olander
046-73 95 32
agneta.olander@kavlinge.se

Biträdande rektor
Anette Jivenius
046-73 95 38
anette.jivenius@kavlinge.se

Skoladministratör
Maria Svensson 
046-73 95 34
maria.svensson2@kavlinge.se

Vaktmästare
Jonas Ahlberg
046-73 95 43
jonas.ahlberg@kavlinge.se

Skolsköterska
Mia Hansson
046-73 95 39
marie.hansson@kavlinge.se

Skolkurator
Åsa Frelin
046-73 95 40
asa.frelin@kavlinge.se

Skolpsykolog
Camilla Rosberg
046-73 95 05
anna.rosberg@kavlinge.se

Studie- och yrkesvägledare
Åsa Ventorp
046-73 95 41
asa.ventorp@kavlinge.se

Skolbibliotek/Skolbibliotekarie
Maria Bolmehag
maria.bolmehag@kavlinge.se

Kök
046-73 95 44

Uppdaterad 2018-09-13

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER