Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Arbetslag 8

Anne Svensson
Mentor 8B
Förstelärare, NO
anne.svensson@kavlinge.se

Annika Ahlberg (Tjänstledig läsåret 2019-2020)
Mentor 8D
Lärare, Idrott- och hälsa/Matematik
annika.ahlberg@kavlinge.se

Carl Wahlin
Mentor 8A
Förstelärare, Matematik
carl.wahlin@kavlinge.se

Cecilia Landin
Mentor 8E
Lärare, Matematik/NO/Teknik
cecilia.landin@kavlinge.se

Fredrik Klehn
Speciallärare
fredrik.klehn@kavlinge.se

Fredrik Mathiasson
Mentor 8C
Pedagog grundsärskolan
Lärare, SO
fredrik.mathiasson@kavlinge.se

Fredrik Rogver
Lärare, Trä- och metallslöjd/Teknik
fredrik.rogver@kavlinge.se

Jenny Jacknér
Mentor 8F
Lärare, Svenska/Religion
jenny.jackner@kavlinge.se

Jenny Pasquato
Mentor 8C
Lärare, Spanska/Svenska
jenny.pasquato@kavlinge.se

Joel Magnusson
Arbetslagsledare
Mentor 8A
Förstelärare, SO
joel.magnusson@kavlinge.se

Karolin Nilsson
Mentor 8D
Lärare, idrott och hälsa/Matematik
karolin.nilsson@kavlinge.se

Martin Segerbäck
Mentor 8D
Lärare, Franska/Svenska
martin.segerback@kavlinge.se

Petra Rehbock
Mentor 8F
Lärare, Textilslöjd
petra.rehbock@kavlinge.se

Susanne Gersbo
Mentor 8B
Lärare, Engelska/Svenska/Tyska
susanne.gersbo@kavlinge.se

Therese Åberg
Mentor 8E
Lärare Hem- och konsumentkunskap
therese.aberg@kavlinge.se

 

Uppdaterad 2019-11-25

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER