Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Lärare IM

Lärare introduktionsprogrammen
Agneta Liljeberg
0709-73 94 62
agneta.liljeberg@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Christine Schou-Omak
0709-73 94 84
christine.schou-omak@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Pernilla Lindqvist Zarske
0730-39 75 82
pernilla.zarske@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Catalina Machuca
0709-73 94 17
catalina.moller@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Kristina Wendel
0709-73 94 15
kristina.wendel@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Lars Olhed
0709-73 90 91
lars.olhed@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Maria Nilsson
0709-73 94 39
maria.nilsson2@kavlinge.se

Lärare introduktionsprogrammen
Therese Lackegård (Föräldraledig)
0709-73 94 58
therese.lackegard@kavlinge.se

Elevassistent introduktionsprogrammen
Emil Persson
0708-65 21 02
emil.persson@kavlinge.se

Modersmålslärare
Tommy Madadgar
0709-73 94 75
tommy.madadgar@kavlinge.se

Studie- och integrationshandledare
Farah Zaghmout
0733-73 05 00
farah.zaghmout@kavlinge.se

Speciallärare
Ahmad El-Gharbawi
ahmad.elgharbawi@kavlinge.se

Uppdaterad 2020-01-16

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

Facebook logga