Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Lärare Komvux

Lärare Matematik och Naturkunskap
Ola Andersson
0709-73 94 45
ola.andersson2@kavlinge.se

Lärare Ekonomi, Ledarskap och organisation, Psykologi, Religion, Historia, Juridik och Samhällskunskap grund, Sociologi, Samhällskunskap gymnasial, Administration, Socialpedagogik, Etik och människans livsvillkor, Psykiatri 1
Mikael Midenstam
0709-73 94 07
mikael.midenstam@kavlinge.se

Specialpedagogik 1, Specialpedagogik 2, Äldres hälsa och livskvalitet, Vård och omsorg 1, Vård och omsorg 2, Hemsjukvård, Vård och omsorg vid demenssjukdom, Friskvård och Hälsa, Vårdpedagogik och handledning, Medicin 1, Grundläggande vård och omsorg
Marjorie Tapia
0730-69 42 15
marjorie.tapia@kavlinge.se

Lärare Engelska
Kristian Smedjeback
0709-73 94 87
kristian.smedjeback@kavlinge.se

Lärare Svenska, Svenska som andraspråk
Carina Tegnér
0709-73 94 89
carina.tegner@kavlinge.se

Lärare Yrkes-SFI, Vård och omsorg
Carmen Seryani
0733-73 05 63
carmen.seryani@kavlinge.se

Lärare Kommunikation, Lärande och utveckling, Pedagogiskt ledarskap, Människans miljöer, Barns lärande och växande, Skapande verksamhet, Pedagogiskt arbete, Hälsopedagogik och Etnicitet och kulturmöten
Emelie Tegnér
0730-98 93 07
emelie.tegner@kavlinge.se

Lärare Svenska, Svenska som andraspråk grundläggande
Pernilla Lindqvist Zarske
0730-39 75 82
pernilla.zarske@kavlinge.se

Lärare Matematik grundläggande
Tommy Madadgar
0709-73 94 75
tommy.madadgar@kavlinge.se

Uppdaterad 2020-12-08

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058


Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress kommunhuset
Kullagatan 2, Kävlinge


Öppettider kommunhuset
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

Facebook logga